sobota, 12 października 2013

Event Reebok & Les Mills

Kochani w środę wróciłam z Warszawy cała podekscytowana naładowana pozytywnie energią ze spotkania z Fit Blogerkami : My Fitnessland, Fit & Sexy, I love fit,  Aktywne Życie i Jah-stina's life.
Spotkałyśmy się na konferencji związanej z nawiązaniem współpracy marki Reebok oraz  światowej sławy firmy, która jest liderem w branży fitness-Les Mills. W warszawskim klubie Basen testowałyśmy testowałyśmy nową kolekcję Reebok Women ćwicząc z profesjonalnymi instruktorami Les Mills-BODYCOMBAT™BODYBALANCE™ Magda Konstańczyk (Fabryka Formy) oraz SH'BAM™ Charlotte Carlen, Imprezę prowadziła Paulina Sykut- Jeżyna, która później ćwiczyła z nami :))) Po przymiarce ubrań i wstępnym rozeznaniu się w terenie rozpoczęły się ćwiczenia :)              Les Mills: SH'BAM™ to zajęcia taneczne z prostą choreografią w rytmie gorących hitów.

BODYCOMBAT™- intensywne zajęcia interwałowe (podczas 55 minutowego treningu spalasz 737kcal!), których celem jest walka z wyimaginowanym przeciwnikiem w połączeniu technik walk karate, taekwando, kung fu, kickboxingu, muay thai oraz tai chi. Był ogień!!! Energia, endorfiny i pot :)Na zakończenei eventu i w ramach uspokojenia tętna poznałyśmy nową odsłonę BODYBALANCE™- trzy w jednym joga, Tai Chi i Pilates. Na konferencji nie zabrakło Ambasadorki Reeboka Anna Mucha, która ze względu na swój stan błogosławiony ćwiczyła z nami wyciszający Les Mills BODYBALANCE™ :)Współpraca Reebok & Les Mills ma nadać nowe znaczenie dziedzinie jaką jest FITNESS. Nowoczesne programy treningowe Les Mills są przełomem od czasu popularnego aerobiku. Zobaczcie nagranie , który jest zapowiedzią REWOLUCJI w FITNESIE

Les Mills- FOR FITTER PLANET!Ćwiczenia w moim odczuciu nie mają prawa się znudzić, zdecydowanie czułam się w swoim żywiole. Po ćwiczeniach miałyśmy czas na wymianę opinii, regenerację i pyszny posiłek. Nie zabrakło też czasu na pamiątkowe fotki :)


 Instagram


RUDZIENKA

15 komentarzy:

 1. Łaaa! Ale super! Wygląda na to, że dostałyście niezły wycisk w pięknym stylu :) Super, super! Lubię takie pozytywne inicjatywy :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wycisk była !!! Oooo tak :) Zresztą widać pewnie na zdjęciach : zmęczona, ale uśmiechnięta :))

   Usuń
 2. Te siwo-czarne spodnie w paski z elementami żółtego - muszę mieć ;) Gdzie można dostać takie cudo? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest właśnie najnowsza kolekcja Reeboka! :))) Dostałyśmy do testowania od marki Reebok, bardzo się cieszę , że dostałam akurat ten fason <3 Tylko niestety rozmiar M mi trochę "spada" i muszę podciągać :P

   Usuń
 3. ja uwielbiam Les Mills'a, a chodzę na trochę inne ćwiczenia - GRITT - 30 min, ale zasapana, zapocona jak po 2 godzinach na siłowni!

  OdpowiedzUsuń
 4. Woooww wybuchowa mieszanka Les Mills - aż chce się trenować :)

  OdpowiedzUsuń