środa, 8 kwietnia 2015

Targi FIT EXPO - czyli szkoleń ciąg dalszy

Nie chwaliłam się , ale ostatnio zdobyłam nowe kwalifikacje: jestem instruktorem Zumby i Fit and Jump! I mam na to papier ;-) A tutaj już wkrótce tuż pod nosem kolejne atrakcje! Już w maju! Targi Fit Expo! Szczególnie jako instruktora interesuje mnie konwencja fitness. W świecie fitness to kolejna okazja do podszkolenia swojego warsztatu, chodzi mi mianowicie o Eu4yęę. W zeszłym roku niestety udało mi się tylko biernie uczestniczyć, gdyż dużo czasu pochłonęła mi organizacji spotkanie FIT blogerów -> relacja tutaj. W tym roku fit gromadka spotyka się w ramach targów, tak więc będzie się działo!
Z całego programu konwencji interesują mnie najbardziej wszystkie skupiające się na ćwiczeniach Pilates prezentowane przez BODY REVOLUTION SCHOOL oraz CREATIVE PROFESSIONAL FITNESS, a także KUŹNIA TRENERÓW w zeszłym roku pamiętam ich z konwencji, nie omieszkam też zobaczyć JUMPING FITNESS i innych dla mnie nowych tak jak BOKWA®.
Cały program do wglądu na stronie konwencji: Euforya 2015.

Z kim widzę się na Targach i na konwencji??? Bądźcie czujni, bo wkrótce konkurs z wlotkami na targi!
RUDZIENKA

5 komentarzy:

 1. czekam na konkurs! :) wiesz może coś więcej o tym spotkaniu blogerów? nie widziałam jakichś szczegółowych informacji na ten temat

  OdpowiedzUsuń
 2. Super zdjęcie. Świetnie to wygląda :)

  OdpowiedzUsuń
 3. OMG. ile ludu :)
  Pozdrawiam,
  Fit-healthylife.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow gratulacje i z niecierpliwością czekam na konkurs!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratki Kochana za instruktora:)

  OdpowiedzUsuń